ZÁZRAČNE rýchlo rastúci živý plot 2

VÝBEROVÉ, extra silné dvojročné
sadenice s WonderHedge® technológiou.

hlavicka 1hlavicka2hlavicka3

Blogy

Fotografie živého plotu od Pána Nosáľa

Ďalšie fotografie teraz zo Slovenska od pána Nosáľa

 

Dnes nám poslal fotografie vysadených rastlín aj pán Nosáľ z Bratislavy. Pán Nosáľ si kúpil živý plot na jeseň 2007, a rastlinky si vysadil na jar 2008, "nariedko" cca. 1 kus na bežný meter. Ale nech je tu príspevok pána Nosáľa:

 

Denník živého plotu - Nové fotografie od Zdvorákovích

Denník živého plotu - Nové fotografie od Zdvorákovích

21 októbra nám pán Zdvorák z ČR znovu poslal fotografie z jeho výsadby živého plotu. Rastliky boli vysadené na jar 2008. Pán Zdvorák nám napísal nasledovné:

Živý plot 07 augusta 2008

Denník živého plotu - 07 augusta 2008

Dlho som uvažoval nad tým, aký text napísať do terajšieho príspevku do blogu. Naposledy som sem písal 29. júna po prvom tvarovaní živého plotu, kedy som rastlinky skrátil na 50 cm z pôvodných 70-90.

160 cm vysoký živý plot - fotky od našich klientov Venclíkových

160 cm živý plot - fotky od Venclíkových

Cez víkend som dostal nové fotky živého plotu jarnej výsadby od rodiny Venclíkových. Pani Venclíková nám napísala k fotkám nasledovný text:

"Posílam ,nové fotky jak roste plot,má místama 1,60 m-nevím jak to mám ted v srpnu upravit? Máme radost jak
to roste,zdravíme Venclíkovi
"

A tu sú fotky:

Prvé tvarovanie živého plotu - 29. júna 2008

Denník živého plotu - 29.júna 2008 - prvé tvarovanie živého plotu

Prvé tvarovanie - formovanie živého plotu. Za necelé 4 mesiace môj živý plot dosiahol priemernú výšku 80 cm, miestami, najvyššie rastlinky vybehli až do 90 - 110 cm výšky.

Napriek nesúhlasu manželky som sa rozhodol pre prvé tvarovanie, čiže drastické skrátenie živého plotu, aby živý plot bol ešte hustejší.

Fotografie živého plotu od Daniely Venclikovej

Živý plot Venclikovich

Ako prvá nám poslala fotky u nás zakúpených rostlin pani Daniela Venclíková s textem:

"Konečně i my se můžem připojit ,do spolku pěstitelů zazračneho plotu.Plot po vysazení z 30.března. S pozdravem všem pěstitelům-Venclikovi "

A tu sú fotky:

Fotografie rastliniek od Ing. Jaroslava Zdvořáka z ČR

Živý plot - Ing. Jaroslav Zdvořák

Veľmi nás potešil, že po rodine Venclíkových nám poslal fotky svojich rastlín aj Ing. Zdvořák z Libereckého kraja, taktiež z Českej republiky. O to väčšia je naša radosť, že Ing. Dvořák nám poslal kompletnú fotodokumentáciu. Ďakujeme Vám...

 

"Dobrý den Taky jem se rozhodl podělit se o zkušenosti s Vaším - tedy nyní už mojím zázračným živým plotem.

Živý plot denník - tretie video z 07. júna 2008 + mali sme vzácnu návštevu

Vítam Vás pri sledovaní denníka živého plotu. Dnes som pre Vás pripravil video zo soboty, 07. júna 2008, čerstvo po pokosení trávnika, kedy živý plot vynikne svojou krásou.

Privítala k nám aj rodina Kvasnicová z Levíc, aby na vlastné oči si pozreli ako nami ponúkaný živý plot rastie. Vo videu Vám Pán Kvasnica povie pár slov o tom, ako sa mu tieto rastlinky pozdávajú.

 

Prvý videozáznam v denníku - 26. mája

Historicky prvý videozáznam v denníku živý plot!


Pekný večer prajem, a zároveň Vám ponúkam prvý /vlastne prvé dve/ videozáznamy v denníku živého plotu. Videozáznam plánujem už dostatočne dlho, ale po zistení jej kvality by som ju radšej vymazal. Zase na druhej strane, som rád, že aspoň takto sa mi ten záznam podaril a dúfam, že pri prvom pokuse mi odpustíte zníženú kvalitu, koktanie a ostatné chyby. Však ani sám Cicero nebol zo začiatku dokonalý ... :))

Stránky

Zázračný živý plot pestujeme a skladujeme v ideálnych podmienkach. Možné termíny výsadby sú:

jan feb mar apr máj jún júl aug sep okt nov dec
     

Prehlásenie: Uvedené hodnoty rastu platia pri dodržaní technológie pestovania a pri dostatočnom množstve živín, vody a slnečného žiarenia. Pri krajne nekvalitnej pôde alebo u rastlín ktoré sú vysadené na nevyhovujúcom mieste (napríklad do tieňa) môže byť rast pomalší ako sú uvedené pestovateľské hodnoty.